| Șevval a întrebat:

Ce știți despre preotul Ioan Gavrilă din Chichis? Este clarvăzător? Am avut de curând o problemă în familie legată de niște bani și as vrea să imi spună cine mi-a luat. Are astfel de viziuni poate prezice trecutul și viitorul? Am auzit că este un preot cu un har deosebit, dar pe mine mă interesează dacă este clarvăzător? Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici un clarvăzător nu poate vedea clar orice, oricând, oricum, așa cum îți închipui.

| Holiday a răspuns:

Neah, e doar un impostor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U vrei sa mergi la facultate de istorie si crezi in din astea clarvazatori, religie etc? rolling on the floor?
Atunci am impresia ca iti alegi gresit profesia.
Istoria demonteaza Religia.