| Șevval a întrebat:

Raspundeti vă rog doar dacă stiti! Ce știți despre preotul Ioan Gavrilă din Chichis? Este clarvăzător? Am avut de curând o problemă în familie legată de niște bani și as vrea să imi spună cine mi-a luat. Are astfel de viziuni poate prezice trecutul și viitorul? Am auzit că este un preot cu un har deosebit, dar pe mine mă interesează dacă este clarvăzător? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Parintele Ioan Gabrila nu iti va spune cine ti-a luat banii nici daca ar sti. Harul deosebit pe care il are nu reprezinta vrajitorii sau preziceri, ci modul de a-i sluji lui Dumnezeu

| Șevval explică (pentru AliGab):

Am mers la el și da nu mi-a spus cine mi-a luat banii. M-am convins și de faptul că nu este un preot cu har.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ca tu ai nevoie de politie daca ti au disparut bani nu de sarlatani care prezic rahaturi.