| brokenangel2011 a întrebat:

Buna TPU.cum credeti ca as putea da peste o pers (ruda fiind)de care nu mai stiu nimica de aproximativ 2 ani?
as dori sa nu includ parintii...crede ti ca politia m ar ajuta si m ar asculta fara sa ii intrebe pe parinti, eu fiind minora?
ce sanse ar ma fi ca persoana sa fie in viata?
va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ines a răspuns:

Te poti interesa si la Primariea de care apartine persoana pe care o cauti.Depinde de persoanele cu care vorbesti si daca vor sai implice si pe parinti tai.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți trebuie un reprezentant legal când depui solicitarea la Evidența Populației pentru a afla ultimul domiciliu la persoanei.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea avea o sansa..., depinde insa de motivul pe care il invonci la politie!