| tmy2 a întrebat:

Aveti idee cum pot gasi o persoana care-mi este ruda dar de care nu mai stiu nimic de ceva timp. Ii stiu numele si ca avea o firma in Milano (dar asta nu cred ca ma ajuta). Daca ma duc la ambasada Italiei sau consulat am ceva sanse? De fapt nici nu stiu unde as putea merge. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Cred ca da, poate ai avea sanse daca mergi la ambasada italiei sau consutat.
O zi buna!

3 răspunsuri:
| beea8o8 a răspuns:

Cauta pe Facebook.Acolo gasesti pe toata lumeawinking

| tmy2 explică (pentru beea8o8):

chiar am cautat dar n-am avut nici o sansa, omu are in jur de 65 de ani, slabe sanse sa-l gasesc prin intermediul retelelor de socializare.

| beea8o8 a răspuns:

De ce nu ai inceput cu asta? Spor in continuare la cautat happy