| vikusea131 a întrebat:

TPU, cum credeti doua persoane dupa ce s-au despartit pot fi cei mai buni prieteni?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Niciodata! unde a fost iubire curata si sincera, nu poti sa fii prieten cu cel pe care l-ai iubit, tentatia e fff maresmug

| mgtow a răspuns:

Depinde de problema care a fost in trecut daca o depasesc sau nu atat unul din cei care au fost in relatie sau amandoi.

| IubesteEa a răspuns:

Eu cred ca nu sau da depinde cum se inteleg sau daca au pastrat legatura ca prieteni dupa despartire, eu cu fostul ne mai certam dar ne si impacam in alt sens nu de iubire dar eu mai tin la el si el la mine dar ne purtam k doi anonimi ceeea ce ma doare love struck deci poate exista si prietenie sau nu!

| IMC90 a răspuns:

Exclus.

Daca s-au despartit, inseamna ca exista un motiv. Poate sunt eu prea posesiv, dar nu as suporta s-o vad pe fosta in brate cu altul. Da sa-i mai dau si sfaturi in calitate de cel mai bun prieten.

| Ady05 a răspuns:

Eu cred ca da!

| KittyHHk a răspuns:

Pai eu zic din proprie experienta ca da. Poate ca nu imediat dupa despartire, dar cu timpul se poate ajunge la o prietenie frumoasa.

| SzL a răspuns:

1.iti spun din proprie experienta... se poate dar greu iar daca te apropii din ce in ce mai mult o sa incerce unul din voi iar sa fiti impreuna si se va rupe tot...