| Dani_Daniel_1999_As2O a întrebat:

TPU? Dece mama nu ma lasa sa stau la pc ma lasa doar vreo ora -doua, ma joc metin2, cum as putea s-o fac s-o convind sa ma lese la pc mai mult?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Jocurile în aer liber sunt mai sănătoase decât statul la calculator.
Pa, pa.

| danay72 a răspuns:

Pe situl jw.org poti gasi articole utile la sectiunea adolescenti.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Vreau sa te intreb: te-ai gandit ce o face pe mama ta sa-ti interzica acest lucru?

| silvia94 a răspuns:

Buna
poate ar trebui sa inveti mult mai bine la scoala si sa iei numai note mari si apoi te va lasa mai multwinking

| Dani_Daniel_1999_As2O explică (pentru silvia94):

Am 14 ani si la scoala am avut in clasa a7a media 9.47 tongue

| BlacK_8915 a răspuns:

Mama ta stie ce este cel mai bine pentru tine sa nu ajungi un nimeni obsedat de pc!

| ElectronicPieces a răspuns:

Pentru ca esti un copil si e suficient cat stai. Iti vrea binele pustiule.