| Irenexd a întrebat:

BUNA TPU din nou am o intrebare dar e serioasa :
Deci imi place de un baiat de la mine din cls dar lui ii place de o fata mai mica ca el ( ma refer la vasrta ) si a zis ca ii place 30 % de mine dar eu nu cred ca ma place mai mult! deci ce sa fac? sa-l intreb daca ma place cu mai mult sau doar ca prietena ma rog... pllz! HELP HELP PPLLLZZZ :
THX love struck FUNDA :d

Răspuns Câştigător
| Luci009 a răspuns:

Pai,cand e singur fa-ti si tu curaj si intreaba-l ceva de genu "Ce ai face daca t-as pune ca te plac foarte mult?", iti vei da seama dupa ce raspuns o sa iti dea

7 răspunsuri:
| AlQaeda a răspuns:

Propune-i o partida de " Wild sex " :X si sigur o sa te placa dupa smug

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Intreaba-l .

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma in calitate de baiat iti spun sa incerci pentru ca eu asta as face'o, da totusi lasa-l pe el sa vina la tine fa'l gelos cu altu' cel mai bine asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stimata domnisoara,as vrea in primul rand sa stiti ca eu nu obisnuiesc sa raspund la intrebari de genul acesta,pentru ca sunt constient ca ma depasesc;(ma refer la problemele "de prietenie" dintre fete si baieti); dar -cum toate au un inceput- incerc si eu sa va dau un raspuns:"prietenia dintre fete si baieti nu prea e bine sa fie "calculata" in procente; si de ce spun ca acest lucru este nepotrivit? sa zicem ca,peste cateva zile, il intrebati din nou daca ii place de dvs? probabil ca va raspunde ca "da, 40%"; si apoi 50, apoi 45 si tot asa...; e foarte ciudat; e ca si cum,intr-o zi, cand va roaga sa-i faceti tema la matematica, dvs sa ii rezovati ecuatiile doar pe un sfert; evident ca va lua o nota proasta? nu-i asa?

| Irenexd explică:

A da si sa stiti ca am pus intrebarea asta ca sa imi raspundeti ce ar face o fata de 11 ani cls a5a

| SashaGirl a răspuns:

Despre cine e vorba Ire

| Irenexd explică (pentru SashaGirl):

Eee am pus intrebarea asta de mult cand il placeam pe Adi intelegi?