| IngerashuThauDulce a întrebat:

este un baiat pe care nu il plac, dar cand sunt in prezenta lui ma emotionez foarte tare, de ce?

Răspuns Câştigător
| Crinaaaaa a răspuns:

Nu este nicimic in asta. am patit la fel draga. daca el te place nu are intentie rea si vrea sa te faca sa fi fericita in preajma lui si tu poate zici ca nu il placi dar poate o sa realizezi ca te simti putin atrasa de el doar pentru ca te simti bine in preajma lui. Funda?

4 răspunsuri:
| Ironicnαme a răspuns:

Pentru că cartof. laughing Mă rog, e o atracţie fizică, îl placi, de fapt tu nu realizezi dar cu timpul aşa se va întâmpla... am păţit-o. happy

| zDafuq a răspuns:

Pentru că iubire laughing

| Loreleii a răspuns:

Vazut.Trait.laughing Pentru ca el te place, face orice sa te simti tu bine. Asta te emotioneaza. Vorbele frum
oase, atentia lui, privirea cu care se uita la tine.

| NarutoKyuubi a răspuns:

Daca te emotionezi in prezenta lui atunci nu ai cum sa nu il placi...mi se pare logic -_- .....deci il placi big grin