| anonim_4396 a întrebat:

Ma emotionez cand vorbesc cu un baiat din alta clasa, ma rosesc si ma balbai foarte tare, cum scap de asta?

Răspuns Câştigător
| Krueger a răspuns:

Cred ca simti ceva pentru baiatul ala happy lasa nu incerca sa te schimbi, e ceva normal, multora li se intampla asta! succesc, apropo imi place numele tau, am amintiri cu acest nume happy

| anonim_4396 explică (pentru Krueger):

Multumesc, nu mi se pare un nume deosebit dar de multe ori cand auzi un nume iti trezeste unele amintiri happy

5 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Daca te inrosesti si te balbai inseamna ca esti atrasa de el.Nu incerca sa te schimbi. E bine asa.Ii arati ca simti ceva pentru el si asta e dragut. Unor baieti le place asta. Fii sigura pe tine si tot asa in continuare. :3

| SDana a răspuns:

Imagineaza-ti ca el este o fata sau o colega cu care poti discuta orice.

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Pai, pai, pai... Mda laughing. Poate iti place de un baiat si poate de aia te inrosesti. E destul de normal happy.

| Børgø a răspuns:

Du-te in baie si vorbeste cu oglinda pana devii serioasa. Chiar merge laughing