| anonim_4396 a întrebat:

Plac un baiat, dar m-am facut de 2 ori de ras in fata lui si cand il vad ma emotionez[nu il vad des]ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Pai nu te mai face si a 3 a oara de ras. laughing asa ca stai departee de el big grin rolling on the floor

| trăncănici a răspuns:

Depinde şi în ce fel consideri că te-ai făcut de rîsul lui! Ai dat gaze,ceva? Rîgîieli,scobit în nas,ceva ruşinos,etc? Mai spune-ne, că nu dai nici un detaliu! Cum vrei să te sfătuim, dacă ţii secret?

| Geany_7021 a răspuns:

Buna. Sicer eu cred ca te emotionezi cand il vezi si poate ca ar trebui sa il tratezi cu mai multa indiferenta si cred ca totul va fi bine. Daca vrei sa fii cu el ar trebui sa ii faci avansuri cu perdea si cateva complimente si vei vedea ce reactie are daca iti cere nr de tel sau nu... in rest cred ca te poti descurca.happy