| Briosik a întrebat:

Eu vara trecuta am fost cu un baiat, la care am tinut foarte foarte mult pentru ca mie implacea de mai mult timp de el. Dar am fost impreuna doar 3 zile pentru ca atunci cand a aflat verisorul lui, fiind si cel mai bun prieten al lui, i-a zis sa se desparta de mine.Pentru ca eu cu verisorul lui ne certasem mai de mult si de aceia i-a spus sa se desparta de mine. Dar dupa ce ne-am despartit se tot dadea la mine si, si acum cand ne mai vedem se tot da la mine. Credeti ca ma mai place? Sa mai fiu cu el? Voi ce credeti? thinking happy Funada si multumesc anticipat.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| rocketguy3321 a răspuns:

Asta chiar ii de rahat faza... acum bag picioru'! Cum il lasi pe altu' sa se bage intre tine si persoana pe care o iubesti?! Acuma scuza-mi atitudinea, dar am patit ceva asemanator si am invatat multe din experientele alea; in primul rand, am invatat ca traiesc o singura data si ca timpul sau iubirea nu mi-o da nimeni inapoi! Am invatat sa fiu direct, sa nu stau sa astept de la altul ce pot sa iau singur; la fel, am invatat sa nu las pe altul sa ia ceva ce-i al meu! Du-te la el (tipul pe care il placi) si spune-i direct (sau ma rog, tu esti fata, versiunea feminina ar fi sa ii dai de inteles foarte clar ce doresti si ce vrei). Nu astepta sa se plictiseasca sa flirteze cu tine, sa aiba impresia ca nu mai simti nimic pentru el! Protejeaza ce-i al tau si ce ai castigat, nimeni nu are dreptul sa se bage in viata ta, tu nu trebuie sa ii lasi!

Sincer sper sa se termine totul cu bine, intr-un fel sau intr-altul. Sper sa reusesti sa fii impreuna cu el si sa fiti fericiti! happy si mai sper ca pe verisorul respectivului sa il loveasca un rahat aruncat din avion! Succes!

2 răspunsuri:
| Saveryo a răspuns:

Daca il mai placi, de ce nu happy eu zic sa il iei inapoie!

| Pretending a răspuns:

În mintea noastră se creează o proiecţie, cu amintiri şi poze dragi care ea în timp este distrusă de defecte. Pot să spun că nimic nu poate distruge o dragoste. Dacă el a spus să vă desparţiţi şi el a acceptat din cauza verişorului lui tâmpit, atunci lasă-l în prostia lui de copil mic -_-. But, e mult maiii...mai special dacă se dă la tine. Lol frate, încă te place.