| Swetlly122 a întrebat:

Buna TPU ..Ieri a fost ziua mea și băiatul pe care îl plac mi-a spus in privat "la multi ani fericiți" și apoi ne-am mai pus inimioare.Și acum i-am dat mesaj cu "Buna" și nu mi-a răspuns m-a lăsat cu seen... Oare am făcut ceva greșit?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca omul o mai avea si treaba! Nu te-ai gandit? Poate ca are dispozitivul defect! Etc.

| SkyPilot a răspuns:

Daca e vorba de baiatul pe care il placi dar cu care nu esti intr-o relatie, nu este vorba decat de un schimb de "politeturi". Ti-a dat seen pentru ca nu are nimic de spus si nu are chef de o conversatie. Relatiile se construiesc fata in fata, nu pe net.

| MadalinG99 a răspuns:

Buna, ai rabdare poate va raspunde, daca vezi ca nu si nu atunci da-i un mesaj si fa-l sa se simta prost gen,, Iti multumesc frumos pentru seen, imi cer scuze pentru ca te-am deranjat!" Cu siguranta il va afecata iar daca-i pasa te va cauta, daca nu da-i mare block si viata merge inainte.

| Raduivn a răspuns:

Da, tu esti prea evidenta si probabil insistenta. El, probabil nu stie ce sa faca si s-a panicat. Cu siguranta te place insa nu are experiența in comunicare.