| ymary a întrebat:

Imi place mult de un baiat. Eu nu am prea vb cu el. Desi mi.as dori sa o fac zilnic daca as putea. Mi.e frica sa intru pe el, si da, stiu ca nu e bine, dar asa sunt eu. Ce ma sfatuiti?

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. Bagă-te în seamă cu el dacă îți place. Pe facebook, oriunde.(dacă îți este rușine face to face).

| EuAli a răspuns:

Discuta cu el, aproprie-te deel si intr-un moment in care sunteti singuri zii ca iti place de el

| catalinmobil a răspuns:

Pai pentru inceput salutate cu el spune-i,, salut!,, sau daca nu poti face nici asta doar privestel cu ochi dulci asa poate il starnest si poate se lipeste ceva de voi! dar ia-l cu usorul, si pate cand te vei saluta reciproc poate gasiti si voi ceva subiecte de discutat happy happy happy happy (FUNDA happy )

| apocalipsa25 a răspuns:

Sa ai mai mult curaj si sati ei inimioara in dinti sa-i spui cati place de el mult de citeva saptamini (luni sau zile ) sal intrebi daca ar vrea sa incercati sa fiti impreuna
poate ca cum el nu te place dar pe viitor nu se stie happy
spune-i tot ce simti happy
sper ca te-am ajutat
succes happy

| lorennnna a răspuns:

Pai poate ar trebui sa ii spui intr-o zi pe mess (pentru ca e mai usor) buna, sa aduci un subiect de discutie. sa il bagi si a 2a oara in seama, si daca e interesat de tine te va baga el apoi :* sper sa reusesti!