| Syrten a întrebat:

Bună TPU!
Îmi puteți da niște idei de cadou de Crăciun pentru iubitul meu? Vreau să îi iau ceva drăguț și ceva util pe lângă.
Exclus haine/ceasuri, nu nimeresc niciodată mărimile.
Vreau să iau mai multe lucruri și să mă încadrez într-un buget de 300-400 de lei. Are 22 de ani.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Bună, în bugetul ăla te-ai putea orienta după un palton. Nu prea ai ce mărimi să nu nimerești că sunt destul de generale și este ceva care se caută în rândul bărbaților, mereu arată grozav. Însă, pentru că ai spus că exclus haine/ceasuri, aș recomanda o brățară fitness, eventual și câteva accesori sport. Indiferent de constitutia bărbaților, mereu avem câte un moment de dorința de a face sport, fie că mergem la sală, fie că mergem la fotball sau înot & schi, sunt foarte multe piese lipsă care să nu ne facă să ne ținem de lucru. Acum, depinde ce-i place... dacă e tipul care se joacă pe PS, poți să-i iei câteva jocuri care îi plac. Sunt multe variante, dar dacă nu-l caracterizezi câtuși de puțin, nu prea te pot ajuta.

| Syrten explică (pentru snzpaul):

E genul care se joaca si recent si-a luat PS. ar fi ok sa ii iau 2-3 jocuri si ceva dulciuri? Nu e genul cu chestii elegante sau sport, e mai copilaros si tachinatul e unul din lucrurile ce tin relatia,, neplictisitoare ". O sa ma orientez dupa ceva jocuri si poate mai gasesc un moțunache de pluș happy Mulțumesc mult pentru idee, chiar uitasem de PS

| snzpaul a răspuns (pentru Syrten):

Cu drag. Încearcă The Last of Us, God of War, Mafia III, Battlefield V. Sunt jocuri care sunt chiar la modă, însă verifică să nu le aibă deja! laughing Pe lângă ai putea, dacă consideri că nu e de ajuns, să-i iei și o pătură cu mâneci... e perfectă pentru consolă, de fiecare dată când vrei să te joci în iarnă, ori ești prea îmbrăcat, ori ești prea dezbrăcat, ori vrei să stai înfofolit dar nu te poți juca cu mâinile sub pătură... așa că, le poți îmbina să fie toate din aceelași „film".

| snzpaul a răspuns (pentru snzpaul):

Și dacă tot e să fie ce am spus mai sus, o pereche de botoșei ar fi super drăguți și i-ar completa latura asta mai „emoțională" și copilăroasă, din câte spui tu. O pereche cu adevărat funny & drăguță nu cred că depășește 40 de lei.

| Syrten explică (pentru snzpaul):

Mulțumesc mult pentru idei happy

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Decât multe și... mai bine unul dar drăguț (un stilor/pix elegant sau un ceas de altă culoare decât ceeea ce are)

ex:
https://www.elefant.ro/......r+by+Seiko

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O pereche de ismene pentru început.

| Freya1 a răspuns:

Dacă are masina poti sa ii iei ceva pentru masina (huse, navigație etc).
Poti sa un set cu parfum, gel de dus etc. Daca are barba o masina pentru aranjat barba. Poti sa ii iei casti bluethooth, accesorii pentru pc sau telefon. Poti sa faci tablou cu el sau cu voi, sau sa ii faci ceva personalizat.
Dar cred ca cel mai indicat ar fi sa il descosi sau sa asculti atent de ce se plânge sau ce ar dori sa isi ia in curând.

| ywar a răspuns:

Poti sa-i oferi un masaj de cuplu cu o maseoza profesionista. 1 vs doua. Tu il lucrezi la tzurturel aia il lucreaza unde vrea ea.

| Syrten explică (pentru ywar):

Prostia ta nu îsi are locul pe aici happy

| ywar a răspuns (pentru Syrten):

....pai dupa ce munceste b baie tii pe santier punem in caciula banutii de la domnu patron si mergem l-a fete care ne mangaie pa parul de pe picioare. Ne simtem si noi bine. Noi nu ave-m studi ca mama ta-le si ne dezmatam si noi oleaca. Am 4 clase si alea facut-e cu greu.

| TheGentleman a răspuns:

Uite aici. Sigur îi va plăcea. A apărut și în România acest brand

https://saloninternationaldelalingerie.com/brand/poupee-marilyn/