| Kayn221 a întrebat:

Imi puteti da niste idei de cadouri pentru Craciun pentru un baiat?
Ma incadrez intr-un buget de 350-400 de lei si ma gandeam la un puliver cu imprimeu de Craciun sau alte prostii. dar nu gasesc chestii foarte wow.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| dd17 a răspuns:

Buna! pai gandeste-te ce i-ar placea cel mai mult.Cateva sugestii: un ceas, o bricheta inscriptionata (in caz ca e fumator) sau lantisor, un puloveras dragut(daca nu chiar un set:manusi fular, caciulita ...ca tot e sezonul iernii) daca e mai copilaros; o bratara. oricum, orice i-ai lua important e sa fie din suflet o chestie mica simbolica e de ajuns uneori... daca stie sa aprecieze!?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Parerea mea daca vrei sa-i iei pulover ia-i ceva clasic, intr-o culoare, nu cu modele si prostii ca risca sa nu-i placa. Si serios acum, ce sa faca cu-n pulover cu imprimeu de craciun? sa-l poarte maxim 3 zile pe an? Total degeaba.

| SofiaTeodorescu a răspuns:

De exemplu eu o sa ii fac cadou o cutie mare care o sa contina: o sticla de Jack Daniel's legata cu fundita, o pereche de manusi, o carte ambalata frumos sau o cană, cred ca o sa ii fac manual si un glob personalizat, dulciuriii si o felicitare.