| Syrten a întrebat:

Bună TPU!
Îmi puteți da niște idei de cadouri de Crăciun pentru un băiat? 20 de ani are, vreau să îi iau ceva crăciunistic și pe lângă asta, ceva ce să poată să folosească (exclus ceasuri, portofele, curele, pături).
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Darius45633 a răspuns:

Pai la capitolul haine, cu imagini pentru craciun, pot fi sosete, hanorac, chiloti laughing, o pijama, manusi etc. Ii poti cumpara si o cana "craciunistica"?
Cam asta e tot ce mi-a venit?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un tricou cu Mos Craciun, sau o caciula rosie cu mot, sunt foarte "craciunistic".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nota 10 pentru cuvântul crăciunistic love struck Cred ca tu in sine esti un cadou destul de bun pentru el happy

| Jidvei a răspuns:

O sticla de chivas regal 18 sau glenfiddich 15

| Anonimaindragostitahelp a răspuns:

Poti sa ii dai savarina?