| Bєshka a întrebat:

M-am certat cu prietenul meu azi pentru ca ma ignora mai mereu, imi zicea ori e masa in camera ori are treaba etc...Si m-am enervat si i-am zis gata s-a terminat intr-e noi. Dupa un preten cu care mai vb(el e varuso)i-a zis sa-si ceara scuze si el a inceput sa ma injure.L-am ijurat si eu dupa si mi-a facut un videoclip pe youtube cu pozele mele cu titlul "o panarama".L-am rugat sa-l stearga si sa-si ceara scuze si dupa si eu.Si mi-a spus ca poate mai simte ceva pentru mine.Dar si eu simt si nu pot sa ma opresc din cititul mesajelor lui pe care mi le-a trimis inainte sa ne certam.As vrea sa stiu daca mai are rost sa ma inpac cu el sau doar sa ramanem amici.Si daca mai are rost sa ne impacam atunci nu stiu daca va accepta.Ps:El sta foarte departe de mine intr-un alt oras si nu ne putem intalni. Vreau niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| catafreestyle a răspuns:

Pai...nu mai merita sa te impaci cu el, dupa mine, daca chiar tinea la tine nu facea asta...mai ales faza cu videoclipul

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-l dracul, nu merita, dar nu-i zi nimic, du-l de nas :-)

| Kyrie a răspuns:

Ce barbat josnic, nici nu merita numele de "barbat" in primul rand laughing

| catafreestyle a răspuns:

Da in orice caz...cum ai ajuns cu un baiat din alt oras fara sa il cunosti?

| 1997mihaitza a răspuns:

Nu ar fi cazul sa te impaci... pur si simplu nu merita