| carmynutza a întrebat:

m-am despartit de prietenul meu acum o luna si el are pe altcineva si nu inteleg de ce pe ea o alinta la fel cum ma alinta pe mine si ea il alinta pe el cum il alintam eu adica eu ii ziceam ursulet si el fluturas, oare de ce? nu mai exista alte forme de alint? fonditza:X

8 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @carmynutza! Părerea mea este că nu ai de ce să-ţi faci alte griji, poate doar sunt lipsiţi total de imaginaţie. Nu mai acorda importanţă acestor lucruri, bucură-te de prezent, alături ce colegi, prieteni şi de familie, construieşte-ţi planuri pentru viitor şi ai grijă de tine.
O zi cu zâmbet să ai!

| Tweetymrrr a răspuns:

Probabil pentru că s-a obişnuit aşa. Şi da, există şi alte forme de alint, dar dacă el pe astea le preferă...

| iFollowRivers a răspuns:

El ii zice asa din obisnuinta.Iar faptul ca ea ii zice asa ar putea fii o simpla coincidenta, sau poate l-a intrebat cum i-ar placea sa i se spuna.

| AxelBv a răspuns:

Chiar iti pasa? Doar v-ati despartit!

| ionutk9 a răspuns:

Imi pare rau sa spun asta dar get a life

| cevacumva a răspuns:

Depinde care de care sa despariti tu de el sau invers, ar fi 2 motive unu ca mai tine la tine si acest lucru i aduce aminte de tine eu asta cred,al doilea cca e un nesimtit si un prost care nustie ce e dragostea, pentru el e tot aia si le poate zice la toate asa sa le alinte, asas baieti n-ai ce face

| sebasguyfulls a răspuns:

Ba da exista si alte forme de alint dar pe el nu il intereseaza ce simti tu! Sau o iubeste pe aia cum te-a iubit si pe tine. de aceea o alinta ca pe tine. Oricum nu e frumos. Si ea poate ca il alinta asa ca te-a auzit pe tine sau ca a inteles ca lui ii place sa i se zica ursulet.

| MARIUS_3752 a răspuns:

Ei vor sa te faca invideoasa pe ei