| carmynutza a întrebat:

m-am despartit de prietenul meu acum o luna si el are pe altcineva si nu inteleg de ce pe ea o alinta la fel cum ma alinta pe mine si ea il alinta pe el cum il alintam eu adica eu ii ziceam ursulet si el fluturas, oare de ce? nu mai exista alte forme de alint? fonditza

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce te interesează relația altora?
Îți vezi de treba ta și ei se pot alinta cum vor.
Pa, pa.

| carmynutza explică (pentru Legiuitoarea):

Buna! ma intreseza, ca il mai iubesc e greu sa-ti dai seama? pa, pa

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Îți este greu să accepți realitatea!
Cu toată iubirea pe care o porți, nu mai este cu tine. Învață să accepți și pierderea.
Nu îmi este greu să-mi dau seama dar alergi în van.
Și apropo, lasă copiatul, da?
Pa, pa.

| Lummy a răspuns:

Poate vor sa te faca geloasa.

| alexandru1991 a răspuns:

Acum sincer nu sunt fanul diminutivelor si a cuvintelor cu tenta de alintlaughing. Insa acest lucru poate fi o concidenta sau poate nu stiu mai multe cuvinte pe aceasta tema. Si mai exista o posibilitate, cea de a-ti face in ciuda, sa te faca sa te simti prost. Incearca sa treci peste. Nu merita efortul sa te gandesti la nimicuri din astea. El a ales calea asta el pierde. Nu iti mai fa griji.

| GiulyBaa a răspuns:

Hey.eu cred ca vrea sa te faca geloasa.chiar nu merita(si chestile cu ursulet.fluturas.mai bine nuwinking