| Swetlly122 a întrebat:

M-am mutat recent de la un profil la un alt profil și nu știu ce a fost în capul meu ..Nu îmi plac profesorii, nu m-am acomodat cu colegii, iar in schimb de unde m-am mutat mă înțelegem cu colegii și mă acomodasem, dar țin să menționez că era să rămân corigenta la fizica și aici la mate ..Eu vreau să mă mut din nou, o să mă fac rău de ras și o să se vorbească de mine, dar nu trebuie să îmi pese.Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa mai faci nimic, pentru ca un alt transfer nu mai este posibil!
Nu-ti ramane decat sa pui mana serios pe carte si sa inveti, ca sa nu ramai corijenta, ca poti ajunge chiar repetenta, daca nu ai medii de trecere.

| Emma30555 a răspuns:

Vorbește cu părinții cu diriginta și apoi directorul, vezi ce soluții îți dau