| LauraEU a întrebat:

Mama vrea sa-i cumpere un cadou bunicii (mama lui tata) si nu stie ce sa cumpere, bunica are aproape 72 de ani! Deci ceva sugestii? Da sa nu fie nici ceva de lux. (funda..normal)

Răspuns Câştigător
| JoanJett a răspuns:

Pai ati putea sa ii faceti cadou o fotografie de cand era ea tanara sau cand era cu familia, copii... si sa fie pusa intr-o rama frumoasa. Un buchet de flori, un batic, sa ii scrieti o felicitare, o bluza, ( haine de care poarta), o vaza si nu mai stiu. Funda? big grin

| LauraEU explică (pentru JoanJett):

Multumesc pentru raspuns! ..Si da..pentru intrebarea ta :*

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un tort frumos, un buchet imens de flori si o fotografie cu voi toti

| LauraEU explică (pentru mona):

Multumesc pentru ca ma ajuti!

| LauraEU explică (pentru mona):

Multumesc pentru raspuns! happy

| corinusdeplus a răspuns:

Pai toti batranii se plang ca au monturi si ca nu se pot incalta ca li se umfla picioarele.Sunt convinsa ca va aprecia o pereche de sandale sau pantofi ortopedici pe calapod h sau h jumate. Oricum, va aprecia orice ii ve-ti lua, pentru ca stie ca-i luat din suflet!

| CrissuCristina a răspuns:

Ar putea sa ii cumpere ceva de imbracat si un buchet de flori...cam atat la varsta ei e bine ca inca mai primeste cadouri, sanatate bunicii tale si noroc tie, cu gasirea cadoului potrivit.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuța păi ar putea să îi cumpere o cutie cu bomboane de ciocolată milka s au poiana sunt delicioase, ceva de imbrăcat sau un ceas, acum la 72 de ani ce cadou să îi faci, sănătate.

| dragos9234 a răspuns:

Un buchet de flori.

| LauraEU explică (pentru dragos9234):

Multumesc pentru raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mulţi ani bunicii tale, să trăiască înca 1000 de ani de acum înainte!
Păi îi poate cumpăra o bluză, un buchet de flori, un tablou, o ramă cu o poză de familie sau o vază.
Baftă!

| LauraEU explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! La fel ii doresc si eu familii tale si am auzit multe pareri ca sa cumpar o vaza sau sa-i daruiesc o poza! Asa o sa fac!

| eurynomus a răspuns:

La 72 de ani cred ca cel mai potrivit cadou ar fi un costum de lemn

| LauraEU explică (pentru eurynomus):

laughing))) ok rolling on the floor

| eurynomus a răspuns (pentru LauraEU):

Pai eu zic sa incerci si varinata asta da ai grija sa nu o stranga big grin

| Emma112 a răspuns:

Hmm thinking ceva ornamental pentru casa?
De exemplu o vaza... gasesti la artizanat mai multe chestii.
Acum depinde si ce-i place bunicii tale happy

| iodeni a răspuns:

Un costum pentr varsta ei sau un batic daca poarta...