| LittleRose a întrebat:

Mi se cojeste pielea, de la plaja.Cum as putea sa fac sa scap de pielea aceea care se tot ia? Idei? As vrea astazi sa ma imbrac cu o bluza cu spatele gol. Urgent! Scuzati categoria. Fundita+vot.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de un peeling, îndepărtează foarte bine pielea moartă!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| AiDuTzA a răspuns:

Da-te cu o crema hidratanta de 2-3 ori pe zi happy

| IustinaSiAtat a răspuns:

Incearca sa te dai cu crem ahidratanta de la niveawinking
merge ai sa veziwinking

| danyk7 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare.la mine la fel e.cojeste-o tu.si in 2 saptamini maxim va disparea

| xLaLaX a răspuns:

Cea mai buna solutsie e uleiul de "bebe" daca stii la ce ma refer;;]! [iti inmoaie pielea moarta si nu se mai vede]; o3