| ramona0506 a întrebat:

Vreau sa gasesc o fundita neagra din catifea, sau macar sa duca a catifea, pentru spatele rochiei mele. Pe net nu am gasit, si m-am gandit ca as putea sa o confectionez eu. Nu vreau sa fie mica, aproximativ 8x16 cm. Aveti idei cum pot face asa ceva? Sau unde gasesc? Multumesc frumos! Scuzati categoria dar este destul de urgent.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poți duce cu un pic de material la o croitorie și ai rezolvat problema.
Pa, pa.