| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, parintii mi-au zis sa stau cu ei pana la 26 de ani sa fac fegul si o sa imi treaca pamantul pe numele meu etc.iar fratele mai mare mi-a zis sa vin la el in Bucuresti dupa ce termin liceul ca el n-are copii si ma considera pe mine copilul lui si mai zicea ca o sa ia casa la munte ca trece pe numele meu. Dar nu stiu ce sa fac, sa plec la Bucuresti sau sa raman cu parintii? Si cred ca se vor supara parintii daca voi pleca

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să se supere părinții și o să le treacă. Ai nevoie să tai ombilicul cu ei ca să te maturizezi.