| DXPisicutaTaNeagraXD a întrebat:

peste 2 saptamani este ziua mamei mele si nu stiu ce sa ii iau... ma puteti ajuta? Ceva frumos si delicat, dar nu flori, la asta m-am ganditwinking! Multumesc :*.

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Uite cateva idei:
-Ciocolata
-Haine
-Parfum
-Cosmetice
-Accesori!
Soer ca te-am ajutat!
Si transmitet-i la multi ani din partea mea!

6 răspunsuri:
| Lollipop023 a răspuns:

Buna si la multi ani:*! Pai poti sa ii cumperi o felicitare pe care sa ii scrii ceea ce iti trece prin minte, alaturi de un ceas, un album foto cu poze de familie sau daca ai bani ii poti cumpara un lantisor sau o bratara. Cred ca mama ta se va bucura de surpriza facuta indiferent de ce ii vei cumpara. Bafta!
La multi ani:*

| DXPisicutaTaNeagraXD explică (pentru Lollipop023):

Multumes pentru raspuns... as fii vrut ceva mai special...winking dar totusi mersi :*, F

| Lollipop023 a răspuns (pentru DXPisicutaTaNeagraXD):

Npc poate alta data imi dai mie funditahappy

| Sprite a răspuns:

Sprite te racoreste cu o idee: fa-i programare la coafor intr-o seara in care vrei sa iesi cu prietenii. Ii faci o mega-surpriza si te bucuri si tu de o seara fara control parental. big grin

| DXPisicutaTaNeagraXD explică:

Amuzat...laughing ea e cuafeza