| AlexutzaBha a întrebat:

As dori si eu niste idee ce sa desenez sau sa scriu intr-un caiet pentru iubitul meu? Dau funda pentru cel mai util raspuns

Răspuns Câştigător
| ShadowOnMyRainbow a răspuns:

Ai putea face ceva care sa reprezinte momentele frumoase din relatia voastra. Diverse chenare, cu margini inflorate, inimioare si tot felul. Poti nota acolo si diverse momente importante din relatia voastra.Si in unul dintre ele, ii poti spune ceea ce simti tu pentru el. happy

| AlexutzaBha explică (pentru ShadowOnMyRainbow):

Mersi mult mi-ai dat chiar idee ce sa fac :X

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Doi porumbei, intr-o inimioara rosie!

| Andreea659876 a răspuns:

Ai putea sa ii scrii o poezie... daca vrei poti sa o compui chiar tu sau pot sa ti-o dau eu... daca ai talent la desen deseneaza un moment de la prima voastra intalnire! Sper ca ti-am fost de ajutor

| AlexutzaBha explică (pentru Andreea659876):

Mersi si tu mi-ai fost de folos... si incerc sati sau si tie nota happy