| Barbiiiiie a întrebat:

Heiii:-d:*
As vrea sa-mi dati si mie niste sfaturi ,cum bine stiti maine e ziua barbatului si as vrea sa ii fac un cadou tatalui meu,deoarece si el mi-a facut mie azilaughing.:p
Ce as putea sa-i cumpar?eu ma gandeam la o felicitare : pentru cel mai bun tatic.si sa scriu ceva ,o poezie ceva.Ce as mai putea sa-i iau? Funda!Va rog ajutati-ma.sad

2 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Sa-i spui ca e cel mai bun tatic din lume happy asta il va face fericit big grin

| Lovelyix a răspuns:

Poti sa ii faci o diploma pentru cel mai bun tata. Sau sa ii faci micul dejun cum ii place lui. Sa ii iei un brelog pentru masina (daca are). Daca nu are, i-ai unul pentru cheie. laughing Sper sa ii placa, si sa alegi ceva bun de aici. Bafta multa!