| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU profesoara de romana locuieste la mine acasa si am vazut-o cu soferul in masina scoli sarutandu-se in cancelarie peste tot cand am ajuns acasa am mancat si am trecut pe langa camera ei si se auzeau niste zgomote si cand m-am uitat pe gaura chiei era si soferul si s-a pus pe ia si ia il dezbraca si dupa aia am fugit ce credeti ca facea credeti ca e moarta la ora asta?

9 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Sigur ii facea un bine!laughing Inseamna ca se iubesc si exista acea atractie intre ei! Tu nu te mai uita pe gaura cheii ca ai sa faci ulcior de ceea ce ai sa vezi!laughing Pa si lasa-i sa petreaca da?

| Tania a răspuns:

laughingEste deja ingropata.
O alta intrebare pusa la caterinca, dar amuzanta.

| N0NameForY0u a răspuns:

Stai calmahappyFaceau sex.Du-te la desene

| krysstal a răspuns:

Da...e moarta...de fericire

| 112I911 a răspuns:

Hai ca imi copiezi glumitele. XEROX!

| Rockart a răspuns (pentru 112I911):

Sigur nu sunteţi una şi aceeaşi persoană?

| 112I911 a răspuns (pentru Rockart):

Nu! O cunosc pe fata asta si e o copila de vreo 12 ani de la o scoala din apropierea casei mele. happy Dar se pare ca nu mai poti face o gluma fara sa nu fii copiat. happy

| Myymyy a răspuns (pentru 112I911):

1 HateYou imi pare rau pentru ca ti-am zis fa eu chiar team iertat ca mai facut in toate felurile in fine si imi mai pare rau si ca tiam copiat aproape toata intrebarea sper sa ma poti ierta pentru ca eu chiar cred ca esti o persoana buna siapropo cum te cheama? In adevarat...te rog sa ma ierti.

| Myymyy a răspuns (pentru 112I911):

Si apropo sterg si intrebarea aceasta daca te deranjeaza okwinking