| DanielPH a întrebat:

Ma plimbam pe strada si mi-a venit sa ma usurez, am intrat in curtea unei scoli si mi-am facut treaba, am observat ca in cancelarie este o ciocolata Milka, am deschiz geamul, am intrat, am luat ciocolata, dar pana sa iau ciocolata a sunat alarma, am inchis geamul si am fugit.
M-am intors cu un amic dupa ciocolata fiindca mi-a picat din mana cand saream geamul, el statea de paza, eu luam ciocolata. Am observat ca au si camere, m-am urcat pe o masa si am scos camera, apoi m-am dus in sala de informatica si am luat hard disk-ul calculatorului care facea cu camerele.
Am bagat totul intr-o plasa de la Lidl si m-am dus acasa.
Acum, problema este ca acea ciocolata a stat acolo de cand s-a luat vacanta, iar amicul meu a ajuns la spital.
Eu ma simt prost ca am luat ciocolata, adica, 100% o manca femeia de servici, iar acum...
Ce credeti ca trebuie sa fac?
Mentionez ca hard disk-ul si camerele le-am vandut unor oameni ce au stat la vecinul meu cateva zile, ei au casa in Spania, parca.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trist...(._.)
Singura solutie este sa te predai la politie, dar nu inteleg cum ti-ai permis sa furi ciocolata femeii, este inacceptabil asa ceva.Iti spun eu trebuie sa te predai omule altfel...
Da-mi adresa acelor oameni, sunt in España poate le fac o vizita eu, le împrumut putin...din chestii.

7 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Mda, cel mai usor este sa luati metroul pana la Big Berceni si de-acolo nu mai aveti mult pana la spitalul de glumeti

| corbulalbrosu a răspuns:

Corbulalbrosu transmite pentru Astaeparereamea ESTI UN LAS.

| Doub a răspuns:

Mai ai ciocolată?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Orice asemanare cu fapte si persoane reale este pur intamplatoare*

http://images56.annyas.com/1935/stranded-end-title.jpg

| Hitler666MD a răspuns:

Hmm ce ai putea face pai sa te prefaci ca nu stii nimic, sau sa sa te muti cu traiul in dulapul tau, tu alegi big grin
PS: m-a captivat istoria ta.

| madalinfindrihan a răspuns:

Nasol de tine....Nu stiu ce sa zic dar e vina amanduro-ra dar mi-a placut povestea sper ca nu e reala.

| DanielPH explică (pentru madalinfindrihan):

V-am mintit! Recunosc! Imi este rusine sa o spun, dar... de fapt am furat o ciocolata Laura d-aia la 1 leu, nu era Milka. :'(