| adinaaaa a întrebat:

sunt cu un baiat de 4 luni jumatate...ne intelegem foarte bine love struck insa mama lui nu prea este de acord cu mine. spune ca il stric ca nu sunt de el si alte chestii...ce ar trebui sa facc? sa ne despartim doar pentru ca maicasa e nebunaa? sau sa ramanem in continuare impreuna? funda :X*:*

Răspuns Câştigător
| lolylolypops a răspuns:

Daca va iubiti ramaneti impreuna, iar el sa renunte la sfaturile mamei, asta doar daca va iubiti, desi parerea mea e alta!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa cum te exprimi, sigur mama lui are dreptate! Daca baiatul mai este si mamos, sigur aceasta relatie nu va merge mult timp.

| IonuţR1995 a răspuns:

Daca va iubiti ramaneti impreuna incontinuare. Ma`sa o sa fie de acord intr-un final. Si pana la urma ce se baga ea?laughing

| OMGisBrainiac a răspuns:

Tie poate ca iti place de el...
Lui ii place de tine? Sau se da mare cu tine? Poate baiatul este timid si ii este rusine sa se desparta...
Daca chiar crezi ca nu merge si decat sa faci scandal in familia baiatului mai bine va despartiti sa nu stricati armonia mama fiu caci baieti sunt destui pe lume
Sper ca am fost de ajutor!

| madafaca a răspuns:

Nu ai o relatie cu mama lui, ci cu el. Deci parerea mamei lui despre tine nu are de ce sa conteze. Conteaza doar daca el e un copil ramas dupa fusta mamei.