| 1510anamaria a întrebat:

sunt foarte agitata; nu ii pot spune baiatului de care imi place ca il iubesc deoarece nu stiu cum va reactiona. Oare va fi bine printr-un mesaj pe mess? Ce pot face si cum pot sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| UndiscoveredSoul a răspuns:

Nu cred ca ar fi bine sa ii zici printr-un mesaj, de obicei nu e cea mai buna metoda. Ai putea sa il mai observi un timp pe baiat si sa vezi daca si el are aceleasi sentimente fata de tine. Daca da semne ca simte la fel pentru tine ai putea sa-i spui in fata, direct, dar daca nu ar fi mai bine sa-l lasi in pace.

2 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Pai uite eu unul nu m-as supara oricum nu ai nimic de pierdut deci fa o si prin mesaj dar apoi iti vei face emotii cand te vei intalni cu el deci succes :*!

| Al3xBest a răspuns:

Printr-un mesaj ar putea crede ca e vreo gluma...mai ales daca e pe mess va crede ca iti stie altcineva parola sau nahstraight face...mai bine ia-l undeva deoparte si spune-i directtongue cum va reactiona asta e partea a 2-a dar odata tuh sti ca iai spus acel lucrutongue Funda?love struck