| diana1993 a întrebat:

Buna TPU...sunt foarte suparata pentru ca prietenul meu a trebuit sa plece in Anglia, si va sta acolo 3 luni.il iubesc foarte si imi lipseste enorm.imi puteti spune o 'metoda" ieftina de a vorbi cu el.(pe net nu putem vorbi)? si ce sa fac sa treaca aceste 3 luni mai repede?

1 răspuns:
| ramona1989 a răspuns:

Daca aveti iphone, si internet e simplu puteti vb pe viber, sau exista o oferta cu 7 eur la Orange cu minute internationale pe mobil big grin sper sa te ajute