| Stoicane a întrebat:

Buna! Iubitul meu pleacă în străinătate trei luni de zile iar eu sunt foarte supărată că nu o să-l văd trei luni de zile. El spune că o să treacă repede dar eu nu cred, dați-mi niște sfaturi cum să-l fac să nu plece sau ce să fac în lipsa lui, dau fundă.

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Comunicati cat mai mult pe video.

| Violleta2022 a răspuns:

Cum sa nu-l mai vezi, pleaca la inchisoare?

Ca de vazut il poti vedea zilnic, cu messenger, skype, what's app si cate si ai cate aplicatii, totul in timp real!

Daca trebuie sa plece inseamna ca nu poti sa-l faci sa nu plece, ca atunci ii faci rau, foarte mult chiar si asta nu mai este iubire, ci ura si rautate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista telefon.