| IoanaPuppy31 a întrebat:

Buna TPU
Sunt foarte trista... de obicei tatal meu nu mananca cu noi la masa, nu sta cu noi, nu merge nicaieri cu noi. Face tot sigur. Se cearta si cu mama. Toate astea din cauz bunicii mele care sta tot pe strada cu noi si aproape. Ii baga tot felul de prostii la tata in cap! Si dupaia le regreta. Ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Spune`i ca iti doresti sa fie mai aproape de voi si iti creaza un gol in stomac de cate ori nu vrea sa stea alaturi de voi.Intreaba`l si de ce face asta si spune`i ca orice problema ar fi, poate fi rezolvata.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să încerci să te laşi cât mai puţin traumatizată de toate astea.

| mgtow a răspuns:

Suportal asa cum e, o sa scapi de baba mai incolo si isi revine

| Adry05 a răspuns:

Din pacate nu ai ce sa faci, eventual doar sa-i spui ca te deranjeaza faptul ca nu petrece timp deloc cu voi si ca ai vrea sa-l vezi mai mult.