| andreeam0102 a întrebat:

Sunt furioasa pentru ca mama spune ca nu lucrez deloc in caietul de vacanta sima cearta in fiecare seara. Ma gandesc ca de maine sa scriu intr-o agenda tot ce am facut si la ce ora ca sa vada ce fac eu.
E o idee buna?

Răspuns Câştigător
| Munkyfunky a răspuns:

Nimic amuzant, cred ca toti am avut in clasele mici un caiet de vacanta. Pai scrie cate o pagina in fiecare zi, nu dureaza mult si ai terminat cu certurile! happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@RainOfColors a fost mai iute decit mine. Acelasi lucru voiam sa-ti spun si eu.

| RainOfColors a răspuns:

Nu ar fi mai simplu sa ii arati caietul?:S

| greatLOL a răspuns:

Cati ani ai? Si la mine se intampla la fel pentru ca lucrez ba la pagina 102, ba la 81, ba la alta si nu mai stiu care.

| Unlucky a răspuns:

"caiet de vacanta"? lolol mai exista asa ceva?rolling on the floor)

| andreeam0102 explică:

Ar fi, dar eu am facut mai mult in plus online si nu pot sa ii arat...am facut teste de matesad

| andreeam0102 explică:

CrySsuxD, am 12 ani...nu cred ca conteaza. Si da, exista, dar eu vreau sa aflu solutia.

| Eyko a răspuns:

Hmm ai facut ceva rau de mama ta nu mai are incredere in tine? cea mai buna solutie pune un adult sa te urmareas ce faci. funda?