| Anee1667 a întrebat:

Bună TPU!
Sunt invitată la o cununie şi la o mică petrecere la ei acasa după. Fratele mamei mele îi cunună, însă părinţii mei sunt plecaţi în strainătate de 2 ani şi nu vor veni la această cununie, am datoria de a le lua un cadou destul de scump si de a participa la acest eveniment.
Nu am idee ce as putea lua, nu sunt genul de persoane carora le-as putea lua electocasnice, seturi de farfurii sau chestii de genul.
Asadar nu am idee ce as putea sa le iau.
Aveti vreo idee?
Imi puteti da si siteuri daca gasiti ceva?

Răspuns Câştigător
| EmanuelT a răspuns:

Https://www.incredible.ro/collections/cadouri-pentru-cununie
Dacă nu găsești ceva ce crezi tu că le-ar place și că le-ar trebui, poți să le duci un plic(cu bani bineînțeles), dar asta doar dacă nu găsești cadou.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar, cum arata niste persoane care nu sunt genul de a le cumpara electrocasnice? Ca nu am auzit de asa ceva. Crezi ca ti-ar da cu el in cap daca le-ai cumpara un blender, mixer etc?

| Anee1667 explică (pentru darrio2007):

Am zis doar că nu sunt genul de persoane cărora le pot cumpăra electrocasnice deoarece au de toate, şi ei locuiesc în străinătate vin aici doar să se cunune, nu ar căra blendere sau altele acolo, de aceea mă gândeam la ceva semnificativ, destul de scump, mic

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu interpretezi că vreau să îmi bat joc de tine, te rog eu!
Te interesezi dacă le plac câinii la amândoi. și dacă ar primi cadou un câine, dacă ar avea unde să îl țină.
Apoi cauți pe Internet un pui mic de câine de rasă, care se vinde cu sute de Euro. Iar apoi aranjezi cu un prieten ca atunci când se dau darurile la nuntă să apară el cu o cușcă de transportat câinii și anunți cadoul tău și cât a costat. Vei rămâne în istoria nunților din 2019.