| Denisa0954 a întrebat:

Am nevoie de idei pentru un cadou. Sunt invitata la ziua unei colege de facultate, face 20 de ani, însă nu am absolut nicio idee ce as putea sa-i dăruiesc. Suntem destul de apropiate, doar ca nu vreau sa-i iau haine sau chestii de genul. Vreau sa fie ceva mai mult simbolic. Mentionez ca ii fac cadoul împreună cu iubitul meu, deci sa fie ceva care să "meargă" De la amândoi, nu chestii personalizate de ex. Dau funda celei mai bune idei happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are partener nu strica un costum de latex sau bumbac cu fermoar intre picioare ca asta https://www.google.com/......ps?/search

| Andreeush a răspuns:

Ar merge un parfum de calitate sau poate o brățară ori un ceas.

| Bizon95 a răspuns:

Cativa Chippendales care sa se dezbrace? big grin
MERGI LA SIGUR big grinbig grinbig grin

| Sunshine123 a răspuns:

Ce spui de un parfum? Il poti alege in functie de noutatile aparute in industria parfumurilor. Sau i-ai putea daruii o cutie plina cu dulciuri de genul: kinder bueno, lion, mars, bounty, kit cat, rafaelo, ferrero rocher, asemenea cutii au aparut recent pe site-urile de socializare iar ultima cutiuta din interiorul cutiei mari cu dulciuri poate contine un ceas sau un lantisor de argint sau aur. Ii poti daruii un ursulet din flori, tot aparut recent pe net. Daca stii ca citeste i-ai putea daruii o colectie de carti.

| Denisa0954 explică (pentru Sunshine123):

Ai cumva link uri pentru cutiile cu dulciuri?

| Sunshine123 a răspuns (pentru Denisa0954):

Stiam ca se gasesc pe Aliexpress, dar doar cutiile, fara dulciuri, tu cumperi ce dulciuri vrei si le lipesti pe marginile cutiilor. In Romania nu am vazut, totusi exista o tipa din Suceava pe care o urmaresc pe Instagram care s-ar putea sa te ajute cu o cutie asemanatoare, o gasesti cu numele daniela.ionela. Ii poti da mesaj in privat si o poti intreba de mistery box-urile pe care le vinde ea.