| GhostBehindTheDoor a întrebat:

Peste o saptamana este ziua prietenei mele.Este cea mai buna prietena. Vreau sa ii iau un cadou.Ea asculta rock.Nu am nicio idee ce as putea sa ii iau si sa ii si placa.Imi dati si mie niste siteuri cu lucruri de genul asta? Nu vreau ceva foarte scump ma incadrez in 150 de lei mai mult nu as da pe un cadou.

1 răspuns:
| Frutella a răspuns:

Ii poti cumpara un album cu o trupa preferata si un parfum. Sau depinde de stilul ei de imbracaminte... poti comanda de pe bestial.ro un tricou cu o formatie si un album. Eventual si o bratara de piele, daca iti ajung banii. Sper sa te descurci! Bafta!