| Alecsaandrra a întrebat:

Te rog sa-mi dai un sfat funda :*

Stiu ff bine ca fostul prieten ink mai tine la mine, ia si zis lu un baiat. vreau sa ma impac cu el si sa. l fac sa sufere, sa tina enorm la mine si pe urma sa. i dau flit. Asa a facut si el cu mine, vreau sa fim chit. sunt prima fata cu care a stat cel mai mult si s. a atasat cat de cat.

Niste sfaturi cum sa. l fac sa sufere? Multumesc ENORM :*

6 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Si ce rezolvi daca faci si tu ce a facut el?
Inseamna ca nu-l iubesti si a facut bine ca ti-a dat cu flit!
A stiut el ce are la usa, probabil de aceea te-a si lasat.

| ATHOS a răspuns:

Este o vorba romaneasca legata de razbunare. Daca nu o stii intreaba si ti se va raspunde!
Bafta!

| PiGeY a răspuns:

Incearca sa fi si tu mai buna sufleteste! Ai 30 ani? ai 5 copii dupa tine? sunt unii care nici asa nu se razbuna, si tu ai maxim 16 ani si vrei sa-i para rau ca s-a despartit de tine? Cata rautate poti avea in tine?

| Gabriella_1938 a răspuns:

Incearca sa il faci gelos cu un prieten de-al lui sau nu stiu chestii de genu` asta. succes!

| cotzo a răspuns:

Nu te supara pe mine dar razbunarea e arma prostuluiwinking
. daca te place indiferenta doare mai tarewinking asta daca nu cumva tu vrei sa te impaci cu el fiindca inca il placi siatunci te minti singura. incearca sa analizezi bine situatia. poti?

| isabela_7400 a răspuns:

Daca mai tine la tine incerca sa te dai pe langa el pana reusesti sa va impacati si atunci treci la treaba devil
eu cred ca ca o sa il deranjeze forte mult sa te vada cu alt baiat in timp ce esti cu el