| Dyenutza47 a întrebat:

Intr-o zi am vorbit cu un baiat pe.nume Stefan, e de treaba, el m-a intrebat ce fac, de atunci nu l-am mai vazut nici in liceu. Pe parcurs mi-am dat seama ca imi place de el. A fost gen, dragoste la prima vedere. L-am mai vazut si inainte,dar nu am vorbit cu el. Acum nu mai vine nici cu autobuzul, si as vrea sa-l mai vad macar o data. Ma uit mereu pe hol sa vad daca e,dar nici nu stiu la ce etaj are clasa. As vrea sa stiu daca si el ma place,dar nu vreau sa-i spun asta. Sunt rusinoasa, dar as vrea macar doar sa-l vad. Am fluturi in stomac,iar la statie ma uit mereu sa vad daca vine, dar de cand ne_am cunoscut nu l_am mai vazut. Ce ar trebui sa fac, macar sa-l vad! Ajutați-mă va rog! Eu sunt in clasa ax-a si el e in clasa a-xii -a!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Stai cateva zile in poarta scolii, in functie de programul clasei a XII-a.

3 răspunsuri:
| Darius2019 a răspuns:

laughing))

| Darius2019 a răspuns:

Da de unde esti? laughing

| Dyenutza47 explică:

Nu cred ca conteaza asta...