| Aghireirs a întrebat:

Buna TPU.
Vreau și eu un sfat foarte important...am un prieten și suntem impreuna de 5 ani impreuna...și mama mea nu ma lasa sa iesim pentru ca ii este frica ca facem s*x.
Cum sa o conving?

Răspuns Câştigător
| Alina1322 a răspuns:

E ceva normal sa ai un prieten cu care să ieși și la un moment dat sa ai și o relatie intima cu acea persoana. Spune-i mamei tale că e ceva normal sa iesi, sa ai o relație. Nu poți sta închisă in casă toată viața.

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce s-o convingi? Stie dansa ce a fost in capul dansei cand era ca tine si n-o poti pacali.

| Aghireirs explică (pentru Salontanul):

Bine dragule, dar suntem impreuna de 5 anii...am și eu 16 ani

| Salontanul a răspuns (pentru Aghireirs):

Faptul ca scrii "anii" in loc de "ani" imi da si mai mult de gandit! Tocmai ca ai 16 ani ii da mamii si mai mult de gandit.

| Aghireirs explică (pentru Salontanul):

Pentru limba romana, apăsați tasta 1

| Salontanul a răspuns (pentru Aghireirs):

Eu zic sa te mai duci la un profesor de romana! Eu n-am gresit. Am facut romana cand se invata carte si nu se statea cu ochii in tableta si smartphone. Poate ca ar trebui sa mergi si la un psiholog sa inveti sa-ti accepti greselile!

| Aghireirs explică (pentru Salontanul):

Ma bucur

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Atunci să ceri voie mamei să vă întâlniți acasă la voi,

| mentholinks a răspuns:

Pai zii ca deja ai facut, iti place, nu e ceva rau.

| cerooscuras a răspuns:

Asta inseamna ca mama ta este foarte stricta, intreaba-l pe tatal tau poate te lasa el