| Alexandru_2015 a întrebat:

Salut prieteni, vreau sa raspundeti repede. am o intrebare.Cum imi conving mama sa ma lase sa dorm la un prieten, mama lui ne lasa, repede ca nu mai e mult TIMP

Răspuns Câştigător
| Barbiedecartier a răspuns:

Explica`i si uh ca iti doresti asta sa te lase si pe tine ca va culcati devremelaughing incepi sa plangi daca potilaughing sau roag`o pe mama prietenului tau sa o convinga

2 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Mami am un proiect de facut cu un coleg si trebuie sa lucram din greu la el pentru ca profa vrea sa-l trimita la un concurs.Noi vrem sa ne implicam ama2 foarte mult si de aceea trebuie sa dorm la el, mama lui este de acord acum mai trebuie ca tu sa iti dai acordul.Te rog.

| Alexandru_2015 explică (pentru Onn3):

Mda, ar fi util daca mama lui nu sar intalni cu amea la servici

| Barbiedecartier a răspuns (pentru Alexandru_2015):

Explica`i si uh ca iti doresti asta sa te lase si pe tine ca va culcati devremelaughing incepi sa plangi daca potilaughing sau roag`o pe mama prietenului tau sa o convinga