| Calinovatopu1000 a întrebat:

Buna tuturor.
Am o relatie cu o fata de cateva luni.
O relatie în care am investit amandoi sentimente si in care am inceput oarecum sa gandim in viitor amandoi.
La inceputul relatiei au fost niste probleme intre noi adică mai exact mai tot timpul am avut oarecum mici dubii in privința ei.
Deoarece ea si-a lasat sotul pentru mine.
Dar am preferat sa merg mai departe e si sa am incredere in ea.
Nu am controlat-o niciodata pe telefon, Facebook etc.
Pana duminica seara cand am fost la ea ( ea sta in alt oras la 450 km de mine) si am intrat de pe telefonul ei pe Facebookul ei.
Am intrat repede la ultimele doua conversatii care erau cu baieti (de la ea din oras) si am citit doar sfarsitul care suna cam asa în ambele cazuri " te pup, ai grija de tine, pupici" lucru care nu mi s-a parut tocmai normal.
I-am tratit telefonul, era de fata o prieten de a ei si un prieten de a meu.
I-am vorbit foarte urat, lucru care nu l-am facut niciodată pana atunci, a încercat ea sa imi explice dar nu a putut de mine, dupa care am plecat.
Doua zile nu am vorbit, nu m-a cautat pana ce mi-am facut eu curaj aseară si am vb cu ea.
Am vorbit cu calm mi-am zis punctul de vedere si ea pe al ei.
Mi-a zis ca nu era nimic serios, ca sunt doar prieteni...
A lasat oarecum sa inteleg ca este marcata de ce a fost si ca intre noi cam toate s-au terminat.
In cazul asta nu stiu ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Vrajeala, daca tinea la tine nu se despartea de tine doar din atata lucru.
E o pocnitoare care se arde cu toti. Tu i-ai descoperit pe ceilalti asa ca te scoate din schema sa nu-ti faci probleme. Dar stiai din start cu cine ai de aface, nu? Sau credeai ca o sa se schimbe?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cautati una in apropiere aia nu era pentru tine

| T0T a răspuns:

Asta se întâmplă când nu te gândești măcar o clipă ce panaramă și-ar lăsa bărbatul așa pur și simplu pentru altul.