| KimJackson31 a întrebat:

Buna tuturor,am visat ca iubitul meu are un frate geaman si imi parea bine caci ma gandeam ca am sansa de a avea copii gemeni caci asta imi doresc si in viata reala, ce ar putea insemna asta? Dorinta mea nebuna de a avea gemeni sau altceva?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar un vis, ca oricare altul.
In ce priveste dorinta de a avea gemeni, aceea se poate infaptuii tot la a doua generatie.
Adica, daca iubitul tau este din gemeni, el nu va face copilasi gemenii, ci copii lui vor putea face.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa spune Sigmund Freud care este expert că visul nocturn este împlinirea unei dorințe.

Răspuns utilizator avertizat