| denisa1120a a întrebat:

Daca iubitul meu este geaman, ce sanse sunt sa nasc si eu tot gemeni?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Laspă zodiile, că nimic nu e adevărat din ce mint ăia. Tu daca faci copil importantă e sănătatea nu zodia.

| 愛日本 a răspuns:

Nu are legatura.

| RAY a răspuns:

Depinde de genetica ta si a lui, nu stiu, dar daca faci sex cu ambii frati nu spera ca copii vor semna la fel, nici vorba fiecare individ difera, si gemeni au semne disctincte nici amprentele nu sunt indentice

| Emilian65 a răspuns:

Uneori sunt sanse mari, alteori sun sanse minime.

| minrest a răspuns:

Nu sunt sanse in plus.

| Ibrahimovic a răspuns:

Aceleasi sanse pe care le aveai daca el nu era geaman. Deci nu e in functie de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are legatura, totusi utiizatoru corhaz a spusi bine. Bafta si multi copiibatting eyelashes

| corhaz a răspuns:

Daca tot sunt gemeni faci cu fiecare un copil poate vor iesi la fel. daca iubitul tau iti reproseaza ca l-ai inselat spui ca ai gresit "cum sunteti gemeni aratati cam la fel va incurc"

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru corhaz):

Un test adn clarifica situatia

| IuseinLavinia a răspuns:

Depinde, din cate stiu posibilitatea de a naste gemeni trebuie sa ai si tu in familia ta gemeni si iubitul tau gemeni. E ceva genetic. Da cel mai bine du-te la un doctor sa iti explice mai amanuntit, toata treaba asta.

| evildead13 a răspuns:

Ai grija sa nu faci gemeni cu celalalt geaman.