| alice_2534 a întrebat:

Cat m-ar costa o nunta de maxim 100 de persoane...sunt din iasi, as vrea sa imi scrieti mai detaliat cat va costat fiecare, vreau pentru un buget de criza va multumesc

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Pai...inca nu am terminat cu toate pregatirile insa...
sala: 2000 RON avans
foto+video: 1000 RON avans
verighete: 750 RON
rochita: 1500 RON
invitatii: 500 RON (200 invitatii)
aranjament sala: 1500 RON
costum mire: 500 RON
pantofi mireasa: 100 RON
pantofi mire: 120 RON
mai urmeaza... avem nunta in octombrie...
MULT SUCCES!

1 răspuns:
| cine11a a răspuns:

A, e simplu. tocmai a fost revelionul deci stii care sunt preturile meniului la un restaurant pentru 1persoana, in rest rochia- costumul, pantofi, preotul, invitatii, tort mireasa si alte nimicuri care se aduna si se tot aduna cred ca in jur de 40000