| Manolo2 a întrebat:

Hei TPU.
Dupa ce i-am zis iubitei mele daca vrea sa se culce cu mine sa suparat si zice ca nu mai ma vede ca pe un iubit.
Am gresit ca i-am cerut asta? Va rog ajutatima!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cati 14 ani aveti?

| mihai69 a răspuns:

Evident că ai greșit! Acest lucru nu „se cere", ci trebuie să vină de la sine. Adică să fie ambii parteneri pregătiți și dornici s-o facă, nu doar băiatul!

| neutrino a răspuns:

Ea sigur nu a gresit, asa ca accepta si respecta-i dorinta.

| T0T a răspuns:

Nu e frumos. Mai ales că probabil este încă mică. Trebuia să îi spui altfel, mai subtil.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cam da.Asemenea lucruri NU se fac, vin de la sine!
Acuma depinde si de varsta voastra si cat de suteti impreuna.
Incerca sa salvezi putin aparentele si numai aduce in discutie acest lucru.
Ii poti da cel mult un pupic, sau sa va imbrarisati cand va intalniti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sunteti de putin timp impreuna, sunteti mici si ea e virgina, cam ai dat-o in bara.

| SoranaCs a răspuns:

Da! Ai gresit, este cel mai jalnic lucru intr-o relatie sa ii ceri partenerei sa se culce cu tine. Acest lucru vine de la sine intr-un moment potrivit, nu fix cand vrea unul din voi. Accepta asta pentru un timp si incerca sa ii demonstrezi ca nu iti mai doresti asta de la ea si ca astepti ca ea sa vrea asta la momentul potrivit!

| PrimulPas a răspuns:

Gresit e putin spus. Tocmai ai ramas la laba si fara iubita. Nu trebuie sa ii spui pe fata, cel putin daca nu e o curva de la colt, trebuie sa ii dai de inteles ca vrei asta si daca va vrea si ea iti va intra in joc.