| anonim_4396 a întrebat:

Buna va rog sa nu rade-ti de mine dar am o problema mai delicata m-am saturat sa tin in mine:
Tatal meu se comporta urat cu mine si mama deci in seara asta a fost sunata de doua ori de niste vecini ca ce se aude la noi.
Cand mama doarme cu tata el arunca toate paturile din pat si o strange pe mama urat si cand ii spune sa se opreasca ca o doare el Vezi ce-ti fac la anul(asa de ameninta de o bucata de vreme)
Se crearta cu mama din cauza ca aude in sat ca se intampla ceva grav.
El are cele mai proste motive de scandal :Tipa la mama ca de ce nu l-a luat pe unchimi-o cu masina adica :Noi am plecat la ora 14:00 de la tara si la ora 17:00 a avut un accident unchim-o adica a fost calcat pe picior cu roata si el zbiera la mama ca cica ea e de vina.
Este un incapatinat el a vrut un telefon nou si-a vrut unu de ala la 50 de lei noi i-am zis sa-si ia unu la 100 de lei Nokia lui de ala cu butoane ii trebuie dar zicea ca-i mai ieftin si-a inceput sa tipee la noi ca nu-i luam noi de ala ieftin na si-a luat de ala ieftin si doua saptamani mai tarziu a tipat la noi ca cica de ce i-am cumparat telefon de asta.
Sa va zic un secret :El a doua zi dupa ce s-a casatorit cu mama urcat in pod pe o scara putrezita iar scara s-a rupt si s-a luvit la cap foarte tare de o piatra. Oare a innebunit?
Mama nu se desparte sa nu ne rada satul ce sa ne facem cu el?

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Divort. Nu merge asa. Lumea stii cum se spune. gura lumii, nici pamantul nu o astupa.

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Vorbește cu mama ta si vezi ce solutie gaseste ea. Poate sa vorbeasca cu tatăl tău când e bine dispus. Oricum, tu continua sa il respecți, învinge răul prin bine.

| cezar003 a răspuns:

Mama ta trebuie sa aiba incredere ca mai exista si alti barbati, cu tristul ala nu se mai poate supravietui, Serios, trebuie sa divorteze de un asemenea terorist

| cezar003 a răspuns (pentru cezar003):

Banuiesc ca-i si betivan ca daca nu bea, este si mai grav pentru el

| ShamelessQboy a răspuns:

Trebuie dus la psiholog, se repara nu-i bai!