| elenabianca23 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Acum 1 zi am mers la o scara. Si a trecut o femeie bătrână care ne-a zis (mai eram cu o fata) buna ziua. Fata aia i-a raspuns, dar eu chiar nu eram atenta....eram cu ochii in telefon. Si mi-a zis ca nu am bun simt, etc. Si eu am inceput sa rad pentru, de proasta, nici eu nu stiu de ce. Ok, sa trecem peste. Cred ca mi-a facut ceva (blestemat, etc) pentru ca: Am cazut in seara aia in casa si m-am invinetit, a doua zi m-am certat cu mama foarte tare si multe alte chestii si s-au urcat azi peste 10 gândaci pe mine. Sa-i cer scuze nu pot ca nu stiu blocul si nu stau sa o astept... help! Dau funda

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Scuipă în sân de trei ori și zi "ptiu drace"

Răspuns utilizator avertizat
| petitconseil a răspuns:

In primul rand tu nu erai obligata sa o saluti pentru ca tu nu o cunosteai, o vedeai pentru prima data, nu-i asa? Daca cotoharla de baba s-a suparat, e problema ei.Eu in locul tau nici nu mi-as cere scuze pentru ca nu-s obligata sa salut persoanele necunoscute.Ti-a facut morala aia de ciuda cred, pentru ca ea nu mai este tanara si nu are telefon poate big grin.Nu trebuie sa bagi in seama pe toata lumea care se ia de tine aiurea, vezi-ti de viata ta si gandeste-te ca baba aia si-a trait traiul, si-a mancat malaiul iar acum o face pe-a desteapta cine-i ea in fata...lumii.