| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un husky si nu stiu ce sa aleg. Fata sau baiat. Spuneti-mi voi si de ce anume el/ea.

4 răspunsuri:
| ღβأβأ a răspuns:

Fata, cu siguranta! Este mult mai jucausa, mai protectoare, mai desteapta...

| marriancosmin a răspuns:

Depinde, eu ti-as recomanda baiat, dar daca esti dispusa sa cresti si alti pui, alege fata.

| Piticotu_Raul_2001 a răspuns:

Alege baiat pentru ca femelele atunci cand sunt in vremea sa faca pui secreta o subsanta care este foarte mirositoare si un baiat cand este in vreme pot sa il plimb prin parc sa alegi cu el si nu mai poate ca se oboseste.

| Sebaseba33 a răspuns:

Ori ce alegi e frumos